Pocketbook basic 2 ekran dotykowy

GASTRO POS jest programem, który daje na dużą i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo atrakcyjny organizm na targu gastronomicznym cieszy się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w sztuki kelnerom plus tymże samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz długotrwałych szkoleń, i bardzo prymitywna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z wielką gamą funkcji, znacznie dokładnie sprawdzi się w nie ale w średnim, pojedynczym lokalu, ale dodatkowo w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi dużo elastycznym systemem, jaki pozostaniemy na placu. W relacji od profilu lokalu, lub jest to bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najkonieczniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy jak i sukcesu jaki tworzy. W współzależności od stanowiska, można jeszcze ustalić widok opcji tak, aby był on dostosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma dojazd do wszelkich opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do specyficznych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z zespołami hotelowymi i narzędziami do ćwiczeń specjalnych.