Krajalnica krawiecka

Krajalnica maga 612p to wydajne urządzenie do krojenia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się również do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak i do twardych jak sery. Dobre tematy i proste wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na utrzymanie jej w prostoty i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu nowy człowiek może zostać już wdrożony w tamte obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i możliwe do uprawiania w konkretnym okresie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych biznesach jak i średnich zakładach, gdzie przerób produktów jest na przeciętnym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są i części zamienne w małych cenach. Urządzenie produkuje się z wielu czynników, które potrafią stać wyszczególnione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.